Skip to main content

Nabízené služby

Nabízené služby

KADEŘNICTVÍ STUDIA Top visage

Naši kadeřníci jsou odborně vyškoleni profesionálními trenéry studia Wella a pracují výhradně s produkty Wella Profesionals, jsme tedy zárukou vysokého standardu poskytovaných služeb.

Své zkušenosti neustále rozvíjíme účastí a organizací módních akcí, přehlídek a reklamních kampaní, kde prezentujeme účesovou tvorbu.

Profesionálním přístupem, znalostmi a mnohaletými zkušenostmi poskytujeme dokonalý servis  pro váš nový účes.

Dámské, pánské a dětské  kadeřnictví Top visage by Wella v Hranicích vám pomůže s jakýmkoliv problémem vlasů.

 

 • Špičkoví kadeřníci
 • Skvělá německá kosmetika Wella
 • Perfektní výsledky
 • Dámské, pánské i dětské kadeřnictví
 • Prodej vlasové kosmetiky Wella
Pravidelné kosmetické ošetření je investicí do Vašeho zdraví i krásné pleti, která se Vám v budoucnu vrátí.

Kosmetička nejdříve na základě diagnostiky typu a stavu pleti, ročního období a počasí a po konzultaci s Vámi, navrhne zcela individuální typ ošetření obličeje i dekoltu. V rámci ošetření provedeme omlazující ultrazvukovou kúru, pomocí přístroje Sinecron S.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí SINEKRONEM S značky Panestetic je inovativní ošetření, které zajistí nejen to, že budete mít pleť důkladně vyčištěnou, ale že účinné látky produktů budou zapracovány více do hloubky pokožky a s větší účinností.

Sinecron S používáme při každém kosmetickém ošetření a je zahrnuto v základní ceně ošetření

Použití:

 • JEMNÝ PEELING – odstraní odumřelé buňky a šupiny, pleť bude hladká a, jemná a projasněná
 • HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ – bezbolestná metoda odstranění komedonů (černých teček), pleť bude důkladně pročištěná a bez bolesti a zčervenání
 • HYDRATACE A LIFTING – zapracování účinných sér do hloubky, vypnutí pleti, zmenšení hloubky vrásek, hydratace

Kosmetický přístroj SINEKRON S značky Panestetic je vyroben v Itálii, v souladu se zásadami stanovenými Evropským Společenstvím s předepsanými certifikacemi. Kosmetické ošetření není určeno pouze pro dámy, stále častěji ho u nás využívají i pánové. Pro ně je určena právě speciální řada od Bioline – Jató men. Celkové ošetření pleti můžeme v případě Vašeho zájmu doplnit ošetřením rukou nebo celého těla.

Provádíme:

Diagnostika pleti, Celkové ošetření pro všechny typy pleti, Ošetření očního okolí, Masky a zábaly, Modelace a úprava obočí, Barvení obočí a řas, Trvalá na řasy, Masáže obličeje, krku, dekoltu, Mikromasáž očního okolí, Masáž zad, rukou, hlavy, Relaxační masáže, Depilace teplým voskem,  Permanentní prodlužování řas

Solárium – Luxura

V našich studiích používáme solária zn. Luxura by Hapro.

Naše opalovací zařízení byla vyrobena s největší možnou péčí a jsou vysoce kvalitní.

Všechny Luxury byly vyrobeny v souladu s mezinárodními normami IEC/EN a byly opatřeny známkou Kema. Solária byla vytvořena a doladěno tak, aby vám zajistila co nejkrásnější opálenou pokožku.

A to vše podle přísně platných příslušných evropských norem.

Doporučíme Vám solární kosmetiku, která má za úkol nejen docílit rychlejší, tmavší a dlouhotrvající opálení, ale zároveň pokožku chránit, udržovat a regenerovat.

luxura-logo200
Zeštíhlující tělové procedury STARVAC

STARVAC SP2 je fyzioterapeutické masážní zařízení, které má široké využití v estetické medicíně a rehabilitace. Přístroj je vybavený programy pro jednotlivá ošetření, které je možné přizpůsobit potřebám konkrétního klienta, tím je zajištěna individuální péče.

STARVAC je vyvinutý francouzskou firmou STARVAC group, pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) a patentovaného “roler pohybu” – válečkové masáže. Tento přístroj přináší nejnovější a nejefektivnější způsob na odbourávání celulitidy.

Při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji, než jakákoliv ručně prováděná masáž.

Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. STARVAC také vyhlazuje vrásky, odstraňuje váčky pod očima, omlazuje a zpevňuje pleť obličeje.

Ošetření je zcela individuální, vychází z citlivosti a stavu kůže daného jedince, je bezbolestné, neinvazivní, nevyžaduje aplikaci žádných chemických látek a kromě vlastního léčebného efektu přináší také příjemný pocit relaxace.

Procedura trvá asi 45 minut a provádí se 2-3x týdně.

Úspěchy jsou již viditelné po 2 návštěvách a výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a dochází i k  váhovým úbytkům.

starvac_2
starvacLymfodrenážní nohavice Pulstar PX1

Postupným nafukováním jednotlivých komor drenážních návleků od prstů dolní končetiny směrem ke kyčlím usměrňuje PULSTAR PX1 tok přebytečné tekutiny z periferie směrem do středu těla. Přerušovaná komprese končetin a vytváření tlakové vlny podporuje lymfatický a žilní systém. Přístrojová komprese je vhodná i jako preventivní terapie u lidí při „sedavém zaměstnání“ nebo vystavených dlouhodobému stání.

Vhodný počet návštěv:
Ideální je 10 aplikaci (2 – 3 během týdne)
Doba trvání aplikace 20 – 50 minut.

 • celulitida
 • pocit unavených nohou
 • lymfatické odvodnění
 • lymfatický edém (vrozený, druhotný)
 • žilní lymfatické edémy (žilní nedostatečnosti, hlavní žilní edémy, pooperační edémy, post-traumatické edémy)
 • chronické žilní nedostatečnosti, komplikace (bércové vředy, syndromy po zánětu žil, chronické hypodermits)
 • ostatní pathologie (hypertrofické jizvy, srdeční nebo ledvinové edémy)
DSC_0541-lymfa-web

Zeštíhlující prohřívací
Zábal ze skořice obnovuje pevnost pokožky a zeštíhluje linii postavy, spaluje tuky, vyhlazuje celulitidu, prokrvuje pokožku, prohřívá a celkově osvěžuje.

Zeštíhlující
Zábal z mořských řas má zeštíhlující, demineralizační, zpevňující a anticelulitidní účinky. Stimuluje lymfatickou drenáž.

Detoxikační
Detoxikační minerální bahno působí proti otokům, podporuje látkovou výměnu, pokožka je sametově hebká.

Relaxační
Zábal z černé čokolády vhodný pro každého , kdo pečuje o svou siluetu, pokožku a rád relaxuje. Uvolňuje tělo i duši. Působí proti volným radikálům a stárnutím pleti. Směs naneseme na problematické zóny a zabalíme do folie, necháme Vás relaxovat pod přikrývkou.

Doba trvání aplikace 30 minut.

Masáže

Zregenerujte své unavené tělo. Regenerační a rekondiční masáže celého těla nebo jeho částí, za pomocí olejových esencí Vám pomohou se uvolnit a znovu načerpat ztracenou energii.

 • klasické masáže
 • regenerační masáže
 • detoxikační medové masáže + zábaly
 • lymfatické masáže
 • reflexní masáže chodidel a rukou
 • aromaterapie
 • termo masáže teplými bambusovými holemi

Masáže kombinujeme dle potřeb, zdravotních potíží a přání klienta.

DSC_0548masaz-web
opi-logo200Manikúra a pedikúra

Hollywoodská nehtová kosmetika OPI vždy přináší jedinečnou nabídku ke zkrášlení nehtů a ošetření rukou i nohou a nabízí nejširší sortiment služeb a profesionálních nehtových přípravků pro všechny, co chtějí mít zdravé a krásné nehty.

V našem studiu najdete výživné přípravky Manicure by OPI pro jakékoliv nedostatky nehtů, pedikúru s řadou Pedicure by OPI, se skutečným lázeňským požitkem. Profesionální přípravky  O.P.I jsou vyrobeny z bioaktivních přírodních složek, které promění běžnou manikúru a pedikúru ve zcela nevšední wellness zážitek. Nová generace výrobků nabízí jedinečnou zvláčňující, osvěžující a regenerační péči, se kterou Vašeruce a nohy dojdou dokonalosti … a samozřejmostí jsou krásné a stále nové kolekce laků OPI. Sezónní kolekce laků jsou unikátní barevnou kompozicí reflektující na aktuální módní trendy.

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

P-Shine je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Ty jsou ošetřovány speciální pastou obsahující včelí vosk, mateři kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Nehty se pak nelámou a netřepí. Základními látkami jsou: Bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, Vitamíny A, E, H a provitamín B5. Tato metoda je vhodná pro zákaznice, které upřednostňují zkvalitnění vlastních nehtů před prodloužením a úpravou nehtů akrylovou nebo gelovou technologií.

Metoda P-shine se využívá i v pánské manikúře pro muže, kteří potřebují mít dokonale upravené nehty.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Doplňkem v péči o ruce je velmi oblíbený parafínový zábal (včelí vosk, parafinový olej). Dochází k okamžité regeneraci kožních buněk, změkčuje kůži, zvyšuje její tonus, zlepšuje vzhled nejen před společenskou událostí. Používá se zejména na ruce suché, zhrubělé a mozolovité. Před parafínovým zábalem se ruce masírují speciálním krémem s vysokym obsahem vitamínu E.

DSC_0555-manikura-web
Make-up a vizážistka

Nalíčíme Vás na ples, večírek, vytvoříme foto make-up či svatební make-up pro nevěstu i svatební hosty. Naučíme Vás jak se správně líčit a co používat. Jaká líčidla si koupit a jaké jsou módní trendy.

Naši vizážisté pracují s úspěšnou německou značkou  ARTDECO, která  reprezentuje kvalitní a vysoce profesionální kosmetiku za dostupné ceny. Její portfolio zahrnuje kompletní řadu produktů z oblasti inovativní a exkluzivní dekorativní kosmetiky určenou pro dokonalé nalíčení. Produkty značky ARTDECO ocení především sofistikované zákaznice – představují skvělou alternativu k těm nejexkluzivnějším světovým značkám, neboť nabízejí srovnatelnou kvalitu za neporovnatelně příjemnější cenu.

Své zkušenosti uplatňujeme při organizaci vlastních akcí, jako jsou módní přehlídky, různá vystoupení, podílíme se také na různých projektech, jako jsou reklamní kampaně, focení a jiné..

Spolupracujeme s předními , ale i začínajícími českými návrháři, fotografy a ostatními odborníky ve svých oborech.
Máme zkušenosti mnoholetou prací v oblasti módy,pořádáme módní přehlídky a jiné akce.

Produkčně zajišťujeme různé akce, na zakázku, ale také vlastní akce, jako je velká módní show Top visage v Hranicích, kterou pořádáme vždy na jaře a na podzim a má již desetiletou tradici.
Svou tvorbu zde představují přední čeští návrháři, předvádějí finalistky soutěží Miss a vítězky ostatních soutěží krásy.
Spolupracujeme na různých projektech a víme jak odvést perfektní práci u přehlídky, focení, show, reklamních kampaní, ale také při salonní práci.

Podívejte se na fotogalerii již pořádaných akcí
Permanentní prodlužování řas

Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a zároveň pevné.

Permanentní řasy se vyrábějí v délkách od 7 do 17 mm, v mnoha barvách a v několika tvarech a tloušťkách. Díky tomu lze vhodným výběrem aplikovaných řas korigovat tvar oka i přizpůsobit vzhled dle přání zákaznice. Od naprosto přirozeného po vysoce extravagantní.

Prodloužení řas udělá Váš pohled neodolatelným.S permanentními řasami B-lashes se ráno probudíte již „nalíčená“ , jste kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání, sauna, tanec bez obav z kruhů pod očima. Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí, více než na vlastní. Líčit se můžete, ale již nemusíte. Řasy B-lashes jsou také ideálním řešením pro zvláštní příležitosti, jako svatby či fotografování. Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí. Aplikace trvá 2 až 3 hodiny, dle počtu aplikovaných řas. Doplňování odrostlých řas se provádí jednou za 3 – 4 týdny. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují.

11224121_993426287349015_5657593145825500841_n

Tělesná konstituce je z velké části daná geneticky. Dále se na formování postavy podílí životní styl a stravovací návyky. Pod tlakem médií, reklamy a časopisů jsme přesvědčováni o tom, že pouze mladý, krásný a štíhlý člověk je úspěšný. Ale opakované drastické diety, podvýživa, nesprávná životospráva škodí zdraví stejně jako obezita.

Proto Vám podáváme pomocnou ruku. V našem studiu najdete nejmodernější technologii, která se nachází na trhu. Vakuové a tlakové přístroje Starvac SP2, Pulstar PX1 vám pomohou vyřešit Váš problém.

Permanentní make up – mikropigmentace. Jde o implantaci přírodního pigmentu do horní vrstvy pokožky za použití lokálních anestetik ( ve formě krému, gelu). Aplikace permanentního make upu je procedura dvoufázová. Retušování je zcela běžné, a provádí se nejdříve po uplynutí doby, která je uvedena u každé procedury.

Při aplikaci mikropigmentů do kůže používáme unikátní tetovací zařízení od německé firmy PerfecProColor. Samozřejmostí je i kvalita zaváděných mikropigmentů do kůže od téhož výrobce, německé firmy Purebeau, které jsou vybaveny všemi potřebnými atesty a jsou oblíbené pro svou barevnou stálost a přirozenost.

Milé dámy, máte-li pocit, že Vaše obočí není kompaktně vytvarované, oči nejsou tak výrazné aby potrhly podmanivost Vašeho pohledu? Rty by mohly vypadat plnější a být smyslnější jak by jste si přály? Nabízíme Vám řešení – aplikace permanentního make upu. Přednosti PMU je velmi přirozený vzhled, stále upravená tvář i v podmínkách, kdy líčení selže jako např. při sportu, koupání atd.

 • obočí
 • oční linky
 • rty, kontury, stínování rtů

Postup při aplikaci permanentního make-up:

1) konzultace o vhodnosti a možnostech aplikace permanentního make upu
2) dezinfekce místa, kde se bude permanentní make up provádět
3) nanesení anestetika
4) předkreslení tvaru a výběr vhodného odstínu pro aplikaci permanentního make upu
5) aplikace pigmentu
6) poučení o následné péči a předání specielního krému na ošetření místa po aplikaci permanentního make upu

Před provedením permanentního make-up doporučujeme:

 • před zákrokem nebýt nachlazený
 • dva dny před zákrokem si neopalujte obličej v soláriu a na přímém slunci
 • 24 hod. před PMU nekonzumujte alkohol, léky (Brufen, Acylpyrin, antihistaminika)
 • 4hod. před aplikací nepijte kávu a nekuřte
 • před aplikací PMU rtů přijďte napitá a najezená
 • před aplikací PMU očních linek přijďte již s důkladně odlíčenýma očima
 • pokud trpíte na opary, pak před aplikací PMU rtů jezte zvýšené množství vitamínů hlavně skupiny B, C nebo nejlépe tablety např. HERPESIN apod., neboť je po zákroku zvýšená pravděpodobnost většího výskytu oparů.
11202129_10153513916071663_8712372414180649651_n

Otevírací doba

Po – St : 8:00 – 17 hod
Čt – Pá : 8:00 – 18 hod
So: 8:30 – 12 hod
Nabízené balíčky služeb